Z wizytą u Seniorów z Dziennego Domu Senior+

W przedświątecznych dniach pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tarnowie odwiedzili Seniorów z Dziennego Domu Senior+. Oprócz bożonarodzeniowych życzeń, przekazali też świąteczne upominki. Seniorzy nie kryli radości z wizyt, które odbyły się oczywiście w maseczkach oraz z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Niestety, ze względu na epidemię byliśmy zmuszeni czasowo zawiesić działalność placówki, co jest z pewnością trudnym czasem dla wszystkich naszych seniorów. Nie zapominamy jednak o naszych podopiecznych i w szczególności w tych świątecznych dniach chcieliśmy zawieść im uśmiech, ciepło i dobre słowo – mówi Beata Witkowska, dyrektor GOPS.

Przypomnijmy, że Dzienny Dom Senior+ w Nowodworzu jest pierwszym tego typu ośrodkiem dla seniorów w gminie Tarnów. Przeznaczony jest dla osób po 60 roku życia nieaktywnych zawodowo, którzy od poniedziałku do piątku mogą uczestniczyć w ciekawych zajęciach, codziennej rehabilitacji czy w bogatej ofercie kulturalnej i edukacyjnej. Ze względu na stan epidemii, ośrodek pozostaje czasowo zamknięty.

 

artykuł z http://www.gmina.tarnow.pl/nowastrona/index.php/750-z-wizyta-u-seniorow-z-dziennego-domu-senior