Styczeń w Dziennym Domu Senior+

W miesiącu styczniu seniorzy pod czujnym okiem Pani Kingi – fizjoterapeutki codziennie brali udział w zajęciach rehabilitacji ogólnousprawniającej. Odbywały się zajęcia poprawiające koncentrację, spostrzegawczość oraz pamięć prowadzone przez Panią Karolinę. Zabawy integracyjne poprawiały humor oraz integrowały całą grupę.

Na zajęciach plastycznych powstały piękne kartki noworoczne oraz plakaty pod hasłem „Stop przemocy wobec seniorów”. Zajęcia były formą profilaktyki oraz edukacji naszych seniorów. W ramach zajęć kulinarnych seniorzy upiekli pyszną szarlotkę. W dniu 22 stycznia tradycyjnie, jak co roku odwiedziła nas Grupa Kolędnicza Kumotry. Spotkanie było okazją do wspólnego kolędowania oraz integracji pokoleniowej. W miesiącu styczniu obchodzony był również Dzień Babci i Dziadka. Seniorom złożyliśmy najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyliśmy drobne upominki.